Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!

Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

V dnešní konkurenční době je budování a upevňování vašeho brandu klíčovější než kdy dřív. A proto přinášíme tento efektivní marketingový nástroj nejen velkým kancelářím, ale i menším subjektům a jednotlivcům. Naše data jednoznačně ukazují: vlastní logo ve výpisu poutá více zájemců a láká k prokliku na detail nabídky. Můžete si to představit jako váš osobní digitální podpis - stejně účinný jako skvělá fotografie makléře.

Zviditelněte se za pouhých 0,1 Kč za nabídku denně! Pokud vás tento skvělý nástroj oslovil, neváhejte a kontaktujte naše obchodní oddělení. Proměňte zájem ve skutečný obchod s RealityMIX.cz!

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022

WWW stránky nemovitosti na vlastní doméně
Každý makléř se setkal s nemovitostmi, které si zaslouží něco víc, než jen inzerci na realitních serverech. Právě pro tyto nemovitosti jsme spustili vlastní web nemovitosti, který můžete spustit na unikátní adrese a data se generují z dat realitního portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022