WWW stránky nemovitosti na vlastní doméně

Každý makléř se setkal s nemovitostmi, které si zaslouží něco víc, než jen inzerci na realitních serverech. Právě pro tyto nemovitosti jsme spustili vlastní web nemovitosti, který můžete spustit na unikátní adrese a data se generují z dat realitního portálu RealityMIX.cz.

Co Vám vlastní web nemovitosti přináší?

Profesionalita a důvěryhodnost: Vlastní webové stránky pro nemovitost mohou zvýšit důvěru potenciálních kupců v makléře. Ukazuje to na profesionální přístup a ochotu investovat do prezentace nemovitosti.
Každá nemovitost je unikátní: Každá nemovitost má své vlastní charakteristiky a přednosti, které může makléř na individuálním webu plně prezentovat. Detailní popis, fotografie, videoprohlídky, 3D prohlídky a různé přiložené dokumenty.
Specifický online marketing: Vlastní web umožňuje cílený online marketing na konkrétní nemovitost.
Aktivita směrem k prodávajícímu: Vlastní web nemovitosti také demonstruje závazek makléře k prodeji nemovitosti. To může být přesvědčivé pro prodávající, kteří hledají makléře, který je ochoten vynaložit extra úsilí na prodej jejich nemovitosti.

Více informací na www.webnem.cz

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022