Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN

Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

V rámci realitního portálu RealityMIX.cz si každý makléř může zažádat o přístup do RMIX MLS a podílet se na prodeji nemovitostí od spolupracujících makléřů nebo nabídnout své nemovitosti ke spolupráci ostatním makléřům. Přístupem do RMIX MLS získáte i možnost vytvářet si vlastní www stránky nemovitosti nebo osobní stránky makléře.

Co je RMIX MLS a jak systém funguje? 
Centrálním prvkem celého systému je softwarové řešení MLS (Multiple Listing Service) na platformě realitního portálu RealityMIX.cz (RMIX MLS). Tato platforma realitním makléřům umožňuje sdílení informací o nemovitostech, jejich prodeji a nákupu. Jinými slovy realitní makléři mohou velmi jednoduše nabídnout své nemovitosti ostatním členům platformy k prodeji, ale zároveň se jim otevírá extrémně široká nabídka nemovitostí ostatních makléřů, kterou mohou snadno využívat při práci s poptávkou u vlastních klientů.  Systém tak umožňuje zobrazení zakázek jiných makléřů ze systému na vlastním webu. Makléři je tak mohou svým klientům ukázat na své webové prezentaci. Navíc systém makléře, kteří sdílí své zakázky s ostatními odměňuje.

Jakou roli hraje v RMIX MLS realitní portál RealityMIX.cz?
Díky realitnímu portálu RealityMIX.cz se do RMIX MLS jednoduchým způsobem importují Vaše zakázky a sdílené zakázky ostatních makléřů. Vzhledem k dlouhodobému působení na realitním trhu jsme schopni nabídnout sdílení nabídek mezi většinu realitních makléřů a zajistit transparentnost, nezávislost a stabilitu služby.

Jak je vysoká nabízená provize z nabídek určených ke sdílení? 
K dnešnímu dni je nabízena provize ve výši 26 853tis od 382 makléřů zapojených v RMIX MLS

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022

WWW stránky nemovitosti na vlastní doméně
Každý makléř se setkal s nemovitostmi, které si zaslouží něco víc, než jen inzerci na realitních serverech. Právě pro tyto nemovitosti jsme spustili vlastní web nemovitosti, který můžete spustit na unikátní adrese a data se generují z dat realitního portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022