Osobní web makléře na vlastní doméně

Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

Co díky vlastnímu webu makléře získáte?

Profesionalita a důvěryhodnost - Kvalitní webová prezentace může posílit vnímání makléře jako profesionála a zvýšit důvěryhodnost jeho služeb.
Zvýšení viditelnosti – Internet je jedním z hlavních zdrojů informací, který lidé využívají při hledání nemovitostí ke koupi nebo pronájmu. Vlastní webová stránka umožní makléřovi dosáhnout vyšší viditelnosti mezi potenciálními klienty.
Prezentace nabídky - online katalog, kde mohou být prezentovány všechny nemovitosti, které makléř nabízí.
Sociální důkaz - Webová stránka může také sloužit jako místo pro recenze a doporučení od spokojených klientů, což může pomoci přesvědčit další potenciální klienty.

Jak to funguje? Web makléře se plní údaji z Vašeho profilu makléře na RealityMIX.cz. Pokud máte profil makléře vyplněný, stačí si vybrat jednu z šablon a máte hotovo. V opačném případě je možné doplnit údaje profilu makléře kdykoliv později.

Více informací na www.osobniwebmaklere.cz

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

WWW stránky nemovitosti na vlastní doméně
Každý makléř se setkal s nemovitostmi, které si zaslouží něco víc, než jen inzerci na realitních serverech. Právě pro tyto nemovitosti jsme spustili vlastní web nemovitosti, který můžete spustit na unikátní adrese a data se generují z dat realitního portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022