Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím

Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

  • Modernizovaná úvodní stránka: Nový design úvodní stránky RealityMIX.cz přináší lepší přehlednost a moderní vzhled, umožňuje snadnější a rychlejší hledání nemovitostí.

  • Vylepšený výpis nemovitostí: Díky novému výpisu nemovitostí se zvyšuje šance na úspěch prodeje či pronájmu nemovitostí - to vše je nyní více přizpůsobeno potřebám uživatelů.

  • Přidání fotografií makléře: Nově umožňujeme přidat fotografii makléře přímo do výpisu nemovitostí, což zvyšuje důvěru a usnadňuje komunikaci s potenciálními zákazníky.

  • Kontaktování makléře přes WhatsApp: Nová funkce umožňuje rychlé a pohodlné kontaktování makléře přes oblíbenou komunikační aplikaci, což usnadňuje a zefektivňuje komunikaci se zákazníky.

  • Přepínání fotografií na mobilních zařízeních: Vylepšení prohlížení fotografií na mobilních zařízeních umožňuje snadné přepínání mezi fotografiemi nemovitostí pomocí gest na dotykovém displeji.

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022

WWW stránky nemovitosti na vlastní doméně
Každý makléř se setkal s nemovitostmi, které si zaslouží něco víc, než jen inzerci na realitních serverech. Právě pro tyto nemovitosti jsme spustili vlastní web nemovitosti, který můžete spustit na unikátní adrese a data se generují z dat realitního portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022