Ceník RealityMIX.cz

Rádi bychom Vás informovali o změně v ceníku inzerce RealityMIX.cz. Tato změna přináší zjednodušené účtování developerských projektů.

  • Nově není nutné objednávat samostatně developerský projekt na rok. Účtovat se bude měsíční platbou ve vyúčtování za vložené projekty dle zvoleného tarifu.
  • Abychom developerům umožnili inzerovat developerské projekty se všemi jednotkami místo typových, přicházíme s tarifem DEVELOPER. V tomto tarifu je dražší měsíční poplatek za projekt oproti standartním tarifům, nabídky jsou však účtovány za zvýhodněnou cenu.
  • Vzhledem k účelu tarifu Developer je zakázáno pod tímto tarifem inzerovat nemovitosti/jednotky, které nejsou součástí žádného z vložených developerských projektů.
  • Změna ceníku je platná od 1. 1. 2021


Ceník ke stažení zde

Drobné úpravy importního rozhraní
Rádi bychom Vás informovali o drobných změnách v dokumentaci pro importní rozhraní.

18. 05. 2020

Trh se mění a RealityMIX reaguje
Vzhledem k současnému stavu, jsme k inzerátům přidali tlačítko nabídnout cenu. Uživatelé RealityMIXu ho můžou od dněšního dne používat.

02. 04. 2020

Hostitelé platformy Airbnb a obdobných služeb jsou kvůli COVID-19 v potížích.
Momentálně nikdo nedokáže odhadnout, jak dlouho bude zákaz cestování trvat. Hostitelé služeb typu Airbnb logicky začnou situaci řešit, protože v opačném případě budou muset odepsat nemalé ztráty.

25. 03. 2020

Společně to zvládneme, jsme v tom s Vámi!
Vážení obchodní partneři,

jsme si vědomi složitosti situace, v které se momentálně nacházíme, a proto jsme pro Vás připravili balíček opatření.

19. 03. 2020

Skupina Prima nabízí v HbbTV katalog nemovitostí RealityMIX
FTV Prima přináší jako první televizní skupina v ČR aktuální nabídku nemovitostí na platformě HbbTV. Diváci si tak mohou z pohodlí svého gauče prohlížet katalog nemovitostí na největší obrazovce v domácnosti. V aplikaci se jim zobrazí nejen fotografie, dispozice bytu, cena popis nemovitosti, ale také její energetická třída. Nechybí přímý kontakt na makléře. Pro rychlejší vyhledávání mohou zájemci procházet i zadané kategorie – byty, chaty a chalupy či pronájem komerčních prostor v Praze.

23. 01. 2020