Ceník RealityMIX.cz

Rádi bychom Vás informovali o změně v ceníku inzerce RealityMIX.cz. Tato změna přináší zjednodušené účtování developerských projektů.

  • Nově není nutné objednávat samostatně developerský projekt na rok. Účtovat se bude měsíční platbou ve vyúčtování za vložené projekty dle zvoleného tarifu.
  • Abychom developerům umožnili inzerovat developerské projekty se všemi jednotkami místo typových, přicházíme s tarifem DEVELOPER. V tomto tarifu je dražší měsíční poplatek za projekt oproti standartním tarifům, nabídky jsou však účtovány za zvýhodněnou cenu.
  • Vzhledem k účelu tarifu Developer je zakázáno pod tímto tarifem inzerovat nemovitosti/jednotky, které nejsou součástí žádného z vložených developerských projektů.
  • Změna ceníku je platná od 1. 1. 2021Ceník ke stažení zde

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022