Drobné úpravy importního rozhraní

Rádi bychom Vás informovali o drobných změnách v dokumentaci pro importní rozhraní.

  • V souvislosti s možností rozšíření inzerce na placenou aplikaci HbbTV FTV Prima jsme se rozhodli umožnit klientům vybrat nemovitosti, které si nepřejí na HbbTV prezentovat, ale chtějí je mít na RealityMIXu. Pro klienty, kteří nemají na inzerci v HbbTV aplikaci podepsanou smlouvu se nic nemění a toto pole nemusí využívat. 
  • Podporujeme topování inzerátů přes rozhraní.
  • Podporujeme virtuální prohlídky Matterport a Nview
  • Adresa rozhraní je https://realitymix.cz/import/rpc/. Doporučujeme nepoužívat starší varianty s doménou centrum.cz nebo nezabezpečené varianty http://. Do budoucna již nemůžeme garantovat jejich funkčnost.

Prosíme o zapracování výše uvedených (drobných) změn do 20.6.2020, aby si klienti stihli nezobrazování nabídek v HbbTV aplikaci nastavit před začátkem placeného období tj. 1.7.2020.

Více informací naleznete v dokumentaci XML-RPC rozhraní

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022