Drobné úpravy importního rozhraní

Rádi bychom Vás informovali o drobných změnách v dokumentaci pro importní rozhraní.

  • V souvislosti s možností rozšíření inzerce na placenou aplikaci HbbTV FTV Prima jsme se rozhodli umožnit klientům vybrat nemovitosti, které si nepřejí na HbbTV prezentovat, ale chtějí je mít na RealityMIXu. Pro klienty, kteří nemají na inzerci v HbbTV aplikaci podepsanou smlouvu se nic nemění a toto pole nemusí využívat.
  • Podporujeme topování inzerátů přes rozhraní.
  • Podporujeme virtuální prohlídky Matterport a Nview
  • Adresa rozhraní je https://realitymix.cz/import/rpc/. Doporučujeme nepoužívat starší varianty s doménou centrum.cz nebo nezabezpečené varianty http://. Do budoucna již nemůžeme garantovat jejich funkčnost.
Prosíme o zapracování výše uvedených (drobných) změn do 20.6.2020, aby si klienti stihli nezobrazování nabídek v HbbTV aplikaci nastavit před začátkem placeného období tj. 1.7.2020.

Více informací naleznete v dokumentaci XML-RPC rozhraní

Ceník RealityMIX.cz
Rádi bychom Vás informovali o změně v ceníku inzerce RealityMIX.cz. Tato změna přináší zjednodušené účtování developerských projektů.

27. 10. 2020

Trh se mění a RealityMIX reaguje
Vzhledem k současnému stavu, jsme k inzerátům přidali tlačítko nabídnout cenu. Uživatelé RealityMIXu ho můžou od dněšního dne používat.

02. 04. 2020

Hostitelé platformy Airbnb a obdobných služeb jsou kvůli COVID-19 v potížích.
Momentálně nikdo nedokáže odhadnout, jak dlouho bude zákaz cestování trvat. Hostitelé služeb typu Airbnb logicky začnou situaci řešit, protože v opačném případě budou muset odepsat nemalé ztráty.

25. 03. 2020

Společně to zvládneme, jsme v tom s Vámi!
Vážení obchodní partneři,

jsme si vědomi složitosti situace, v které se momentálně nacházíme, a proto jsme pro Vás připravili balíček opatření.

19. 03. 2020

Skupina Prima nabízí v HbbTV katalog nemovitostí RealityMIX
FTV Prima přináší jako první televizní skupina v ČR aktuální nabídku nemovitostí na platformě HbbTV. Diváci si tak mohou z pohodlí svého gauče prohlížet katalog nemovitostí na největší obrazovce v domácnosti. V aplikaci se jim zobrazí nejen fotografie, dispozice bytu, cena popis nemovitosti, ale také její energetická třída. Nechybí přímý kontakt na makléře. Pro rychlejší vyhledávání mohou zájemci procházet i zadané kategorie – byty, chaty a chalupy či pronájem komerčních prostor v Praze.

23. 01. 2020