Společně to zvládneme, jsme v tom s Vámi!

Vážení obchodní partneři,

jsme si vědomi složitosti situace, v které se momentálně nacházíme, a proto jsme pro Vás připravili balíček opatření.

 • Prodlužujeme bezplatné období inzerce na obrazovkách FTV Prima do 30. 6. 2020.
  V průběhu dubna Vás jen touto cestou poprosíme o podpis rámcové smlouvy na inzerci HbbTV Prima. Tato smlouva Vás k ničemu nezavazuje, protože po bezplatném období můžete své nabídky ponechat na RealityMIXu a z HbbTV je stáhnout, nebo na HbbTV vyexportovat jen některé nabídky. Export do aplikace HbbTV bude možné volit u nabídek přes exportní rozhraní, tedy i ve Vašem realitním softwaru.
 • Dnes všem aktivujeme inzerci zdarma na portálech Aktuálně.cz a iHned.cz do 30. 6. 2020.
  Realitní kanceláře, které již mají inzerci na těchto serverech aktivní o bonus nepřichází, jejich období jim prodloužíme.
 • Každé inzerující realitní kanceláři připíšeme jako bonus na účet kreditů stejnou částku, jakou má na svém posledním vyúčtování inzerce RealityMIXu.
  Kredity můžete využít na propagaci nabídek a makléřů v rámci rezervačního systému RealityMIXu. Mezi produkty, které je možné rezervovat pomocí kreditů, patří Topování, Tip regionu, Makléř regionu, Nabídka do widgetu Centrum.cz nebo atraktivní nabídka HbbTV Prima. Info o Tipu regionu a dalších službách najdete na blogu RealityMIXu.
 • Tento týden jsme spustili náběrový formulář.
  V následujících dnech ho budeme rozvíjet, jelikož se obáváme, že prodej či pronájem nemovitosti bude pro některé vlastníky jediným řešením současné situace. Na období do 30. 6. 2020 budeme na předání nemovitostí z náběrového formuláře poskytovat výraznou slevu oproti ceníku. O způsobu předání Vás budeme informovat. Můžeme ale prozradit, že ve výhodnější pozici budou realitní kanceláře a makléři aktivně využívající ostatní produkty RealityMIXu.

Závěrem Vám přejeme pevné zdraví a hodně spokojených klientů,

DALTEN media s.r.o.