Společně to zvládneme, jsme v tom s Vámi!

Vážení obchodní partneři, jsme si vědomi složitosti situace, v které se momentálně nacházíme, a proto jsme pro Vás připravili balíček opatření.

 • Prodlužujeme bezplatné období inzerce na obrazovkách FTV Prima do 30. 6. 2020.
  V průběhu dubna Vás jen touto cestou poprosíme o podpis rámcové smlouvy na inzerci HbbTV Prima. Tato smlouva Vás k ničemu nezavazuje, protože po bezplatném období můžete své nabídky ponechat na RealityMIXu a z HbbTV je stáhnout, nebo na HbbTV vyexportovat jen některé nabídky. Export do aplikace HbbTV bude možné volit u nabídek přes exportní rozhraní, tedy i ve Vašem realitním softwaru.
 • Dnes všem aktivujeme inzerci zdarma na portálech Aktuálně.cz a iHned.cz do 30. 6. 2020.
  Realitní kanceláře, které již mají inzerci na těchto serverech aktivní o bonus nepřichází, jejich období jim prodloužíme.
 • Každé inzerující realitní kanceláři připíšeme jako bonus na účet kreditů stejnou částku, jakou má na svém posledním vyúčtování inzerce RealityMIXu.
  Kredity můžete využít na propagaci nabídek a makléřů v rámci rezervačního systému RealityMIXu. Mezi produkty, které je možné rezervovat pomocí kreditů, patří Topování, Tip regionu, Makléř regionu, Nabídka do widgetu Centrum.cz nebo atraktivní nabídka HbbTV Prima. Info o Tipu regionu a dalších službách najdete na blogu RealityMIXu.
 • Tento týden jsme spustili náběrový formulář.
  V následujících dnech ho budeme rozvíjet, jelikož se obáváme, že prodej či pronájem nemovitosti bude pro některé vlastníky jediným řešením současné situace. Na období do 30. 6. 2020 budeme na předání nemovitostí z náběrového formuláře poskytovat výraznou slevu oproti ceníku. O způsobu předání Vás budeme informovat. Můžeme ale prozradit, že ve výhodnější pozici budou realitní kanceláře a makléři aktivně využívající ostatní produkty RealityMIXu.


Závěrem Vám přejeme pevné zdraví a hodně spokojených klientů,

DALTEN media s.r.o.

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022