Připravili jsme pro Vás RealityMIX v novém kabátě.

Intenzivně pracujeme na lepších službách pro realitní kanceláře, developery i uživatele. Proto nyní přicházíme s novým designem portálu RealityMIX.cz.

 

 

V minulých měsících jsme přicházeli s dílčími změnami a vylepšeními, jako jsou rezervace reklamních pozic Tip regionu, Makléř regionu nebo nabídka umístěná v jedné z pozic RealityMIX boxu umístěného na HP centrum.cz. více informací najdete zde.

Psali jsme také o nadcházející spolupráci s TV Prima, o jejímž spuštění Vás budeme v následujících dnech informovat. Aplikace HbbTV nabízí na úvodní stránce další atraktivní pozice, které si můžete již nyní za výhodných podmínek rezervovat.

Dnešním dnem jsme spustili RealityMIX.cz v novém designu, který nabízí přehlednější výpisy s většími fotografiemi. Výpis si můžete prohlédnout například v sekci prodej bytů nebo bytů k pronájmu. O dalších novinkách na kterých intenzivně pracujeme Vás zde budeme vždy informovat.

V případě dotazů nebo v případě zájmu o inzerci neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce nebo napište na info@realitymix.cz.

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022