Připravili jsme pro Vás RealityMIX v novém kabátě.

Intenzivně pracujeme na lepších službách pro realitní kanceláře, developery i uživatele. Proto nyní přicházíme s novým designem portálu RealityMIX.cz.

V minulých měsících jsme přicházeli s dílčími změnami a vylepšeními, jako jsou rezervace reklamních pozic Tip regionu, Makléř regionu nebo nabídka umístěná v jedné z pozic RealityMIX boxu umístěného na HP centrum.cz. více informací najdete zde.

Psali jsme také o nadcházející spolupráci s TV Prima, o jejímž spuštění Vás budeme v následujících dnech informovat. Aplikace HbbTV nabízí na úvodní stránce další atraktivní pozice, které si můžete již nyní za výhodných podmínek rezervovat.

Dnešním dnem jsme spustili RealityMIX.cz v novém designu, který nabízí přehlednější výpisy s většími fotografiemi. Výpis si můžete prohlédnout například v sekci prodej bytů nebo bytů k pronájmu. O dalších novinkách na kterých intenzivně pracujeme Vás zde budeme vždy informovat.

V případě dotazů nebo v případě zájmu o inzerci neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce nebo napište na info@realitymix.cz.