Připravili jsme pro Vás RealityMIX v novém kabátě.

Intenzivně pracujeme na lepších službách pro realitní kanceláře, developery i uživatele. Proto nyní přicházíme s novým designem portálu RealityMIX.cz.

V minulých měsících jsme přicházeli s dílčími změnami a vylepšeními, jako jsou rezervace reklamních pozic Tip regionu, Makléř regionu nebo nabídka umístěná v jedné z pozic RealityMIX boxu umístěného na HP centrum.cz. více informací najdete zde.

Psali jsme také o nadcházející spolupráci s TV Prima, o jejímž spuštění Vás budeme v následujících dnech informovat. Aplikace HbbTV nabízí na úvodní stránce další atraktivní pozice, které si můžete již nyní za výhodných podmínek rezervovat.

Dnešním dnem jsme spustili RealityMIX.cz v novém designu, který nabízí přehlednější výpisy s většími fotografiemi. Výpis si můžete prohlédnout například v sekci prodej bytů nebo bytů k pronájmu. O dalších novinkách na kterých intenzivně pracujeme Vás zde budeme vždy informovat.

V případě dotazů nebo v případě zájmu o inzerci neváhejte kontaktovat svého obchodního zástupce nebo napište na info@realitymix.cz.

Drobné úpravy importního rozhraní
Rádi bychom Vás informovali o drobných změnách v dokumentaci pro importní rozhraní.

18. 05. 2020

Trh se mění a RealityMIX reaguje
Vzhledem k současnému stavu, jsme k inzerátům přidali tlačítko nabídnout cenu. Uživatelé RealityMIXu ho můžou od dněšního dne používat.

02. 04. 2020

Hostitelé platformy Airbnb a obdobných služeb jsou kvůli COVID-19 v potížích.
Momentálně nikdo nedokáže odhadnout, jak dlouho bude zákaz cestování trvat. Hostitelé služeb typu Airbnb logicky začnou situaci řešit, protože v opačném případě budou muset odepsat nemalé ztráty.

25. 03. 2020

Společně to zvládneme, jsme v tom s Vámi!
Vážení obchodní partneři,

jsme si vědomi složitosti situace, v které se momentálně nacházíme, a proto jsme pro Vás připravili balíček opatření.

19. 03. 2020

Skupina Prima nabízí v HbbTV katalog nemovitostí RealityMIX
FTV Prima přináší jako první televizní skupina v ČR aktuální nabídku nemovitostí na platformě HbbTV. Diváci si tak mohou z pohodlí svého gauče prohlížet katalog nemovitostí na největší obrazovce v domácnosti. V aplikaci se jim zobrazí nejen fotografie, dispozice bytu, cena popis nemovitosti, ale také její energetická třída. Nechybí přímý kontakt na makléře. Pro rychlejší vyhledávání mohou zájemci procházet i zadané kategorie – byty, chaty a chalupy či pronájem komerčních prostor v Praze.

23. 01. 2020