Skupina Prima nabízí v HbbTV katalog nemovitostí RealityMIX

FTV Prima přináší jako první televizní skupina v ČR aktuální nabídku nemovitostí na platformě HbbTV. Diváci si tak mohou z pohodlí svého gauče prohlížet katalog nemovitostí na největší obrazovce v domácnosti. V aplikaci se jim zobrazí nejen fotografie, dispozice bytu, cena popis nemovitosti, ale také její energetická třída. Nechybí přímý kontakt na makléře. Pro rychlejší vyhledávání mohou zájemci procházet i zadané kategorie – byty, chaty a chalupy či pronájem komerčních prostor v Praze.

 

„Katalog nemovitostí na televizních obrazovkách je pro nás dalším distribučním kanálem, ve kterém vidíme velký potenciál, jak oslovit další skupinu zájemců o pronájmy a nákup nemovitostí našich inzerentů. Diváci se mohou těšit na jednoduché ovládání, rychlé načítání nemovitostí, geolokaci, přehledné a velké fotografie, jednoduchý formulář pro zadání telefonního čísla nebo možnost pomocí QR kódu zobrazit nemovitost v chytrém telefonu,“ říká Jan Štěp, jednatel RealityMIX.cz.

Skupina Prima kromě rozšíření možností platformy HbbTV pro diváky vidí v aplikaci i obchodní potenciál, jak oslovit potencionální klienty z řad realitních kanceláří, developerů, finančních domů. „Díky technologii HbbTV a využití geolokace jsme schopni pro partnery zajistit komunikaci jejich nabídky pouze v daném regionu – případně ve spádové oblasti. Klient si tak může zvolit, zda chce využít lokálně cílenou komunikaci, nebo celorepublikový zásah. Minimální finanční a časová náročnost přípravy podkladů je u HbbTV standardem. Zároveň jsme schopni vše měřit stejně jako v klasické online reklamě,“ komentuje Petr Hatlapatka, vedoucí online prodeje Media Clubu, který zajišťuje prodej reklamy pro skupiny Prima.

Partnerem aplikace a promo kampaně při spuštění se stala síť realitních kanceláří RE/MAX. „Ve společnosti RE/MAX fandíme novým technologiím a uvědomujeme si, že dostat nabídky na největší obrazovku v domácnosti je příležitostí ke zviditelnění našeho portfolia inzerovaných nemovitostí naší obchodní sítě,“ dodává Marek Kontriš, marketingový ředitel společnosti RE/MAX.

Podle posledního měření společnosti ATO – Nielsen Admosphere skupina Prima červeným tlačítkem osloví 2,2 miliony diváků.

Skupina Prima byla založena v roce 1993 jako první česká komerční televizní stanice. Společnost v současné době provozuje vysílání osmi televizních kanálů a šesti rozhlasových stanic. Má široké portfolio webů a tištěných magazínů, patří mezí české lídry na poli HbbTV. Nedávno si jako jediná česká televize odvezla hned dvě mezinárodní ocenění HbbTV AWARDS 2019 z řeckých Athén, kde se konalo HbbTV sympozium. Od roku 2016 pořádá ročně více než 11 akcí pro veřejnost. Průměrný měsíční zásah všech stanic a online platforem je téměř 100 % ekonomicky aktivní populace (CS 15–69 let), díky čemuž patří skupina Prima mezi nejsilnější mediální skupiny v České republice. Více informací na www.iprima.cz.

RealityMIX.cz je realitní server, na kterém mohou inzerovat realitní kanceláře, developeři, ale i ostatní uživatelé, kteří chtějí nabídnout svoji nemovitost k prodeji či pronájmu.

Jedná se o jeden z nejstarších realitních serverů v České republice, který svým uživatelům nabízí vysokou návštěvnost a umožňuje rychlý a efektivní prodej nabízených nemovitostí. Na portálu RealityMIX.cz inzerují nejvýznamnější realitní kanceláře z celé České republiky.

RE/MAX je nejúspěšnější síť realitních kanceláří po celém světě a partner pro prodej a pronájem nemovitostí. Za znalostmi společnosti RE/MAX stojí více než 45 let praxe. Společnost vstoupila na český trh v dubnu roku 2005 a jako první na místním realitním trhu zavedla etický kodex, reklamační řád a garanci kvality služeb. Navazuje tak na tradici celosvětového pojetí skutečně kvalitních služeb a celkové zkvalitňování trhu realitních služeb českým klientům.

Zdroj: FTV Prima, spol. s.r.o.

Originální tisková zpráva:
https://media-club.tv/skupina-prima-nabizi-divakum-v-hbbtv-katalog-nemovitosti-realitymix/

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022