Aktuální změny v TOPování a připravované novinky RealityMIX.cz

Přinášíme informace k plánovaným změnám v topování a přehled nových produktů od 1. 10. 2019.

  1. Nově umožňujeme TOPování za 2 kredity. Nová varianta TOPování funguje obdobně, jako na ostatních realitních serverech. Vytopování posune nabídku na horní pozice a nabídka získá označení TOPovaný inzerát. TOPovat inzerát lze v administračním rozhraní a nově i pomocí Vašeho realitního softwaru.
  2. TOPování za více kreditů (50, 90, 150, 190) bude umožněno pouze do 1. listopadu 2019, kdy bude tato možnost odstraněna. Vytopovaný inzerát o svoji garanci zobrazení nepřijde, pouze nebude od tohoto data možné provést TOPování na předních pozicích starým způsobem, tedy s garancí zobrazení.
  3. Nově bude od 1. října 2019 možné využít kredity na nákup fixních pozic s garancí exkluzivního zobrazení Vaší nabídky/nabídek. Mezi tyto pozice bude patřit nabídka regionu a makléř regionu ve výpisech nemovitostí. Zcela nově budeme nabízet také pozice ve widgetech na úvodní stránce (Home Page) centrum.czvolny.czatlas.cz. Ceník nových služeb je již k dispozici ke stažení zde.
  4. Zakoupené kredity mají platnost 12 měsíců od připsání. Kredity, které jsou starší více než 12 měsíců, expirují k 31. říjnu 2019. Doporučujeme Vaše kredity zakoupené před delší dobou včas vyčerpat.

Buďte vidět! Posilněte svůj brand na Realitymix.cz!
Představujeme nový způsob, jak vaši realitní kancelář, developerský projekt nebo individuálního makléře dostat do popředí! Na našem portálu RealityMIX.cz nyní můžete vyniknout díky vlastnímu logu přímo ve výpisu nemovitostí.

04. 10. 2023

Plně využijte RealityMIX.cz - prodávejte nemovitosti od PSN
Využijte příležitosti k spolupráci s prestižním developrem PSN a prodávejte jeho exkluzivní nemovitosti s možností získat provizi až 5%, která může celkově přesáhnout 20 milionů Kč.

18. 05. 2023

Nová verze realitního portálu RealityMIX.cz s novými funkcemi a vylepšeným uživatelským prostředím
Rádi bychom Vás informovali o nové verzi našeho realitního portálu RealityMIX.cz, která přináší mnoho nových funkcí a vylepšení, díky nimž bude Vaše práce s portálem ještě snazší a efektivnější.

10. 05. 2023

Nová serverovna O2
Aby naše služby běžely tak, jak je u našich služeb zvykem, přestěhovali jsme se do jednoho z nejmodernějších datových center u nás. Jelikož naše služby běží na balancovaném provozu v režimu 24 x 7 byl pro nás výběr partnera jedním z nejdůležitějších rozhodnutí v roce 2022.

02. 03. 2023

Osobní web makléře na vlastní doméně
Ať jste realitní profesionál nebo začínající makléř, tak je pro Vás jednou z nejdůležitějších věcí vlastní webová prezentace. Kromě základních informací o makléři web nabízí reference klientů, poskytované služby a kompletní nabídku nemovitostí generovanou z portálu RealityMIX.cz.

02. 12. 2022