Aktuální změny v TOPování a připravované novinky RealityMIX.cz

Přinášíme informace k plánovaným změnám v topování a přehled nových produktů od 1. 10. 2019.

  1. Nově umožňujeme TOPování za 2 kredity. Nová varianta TOPování funguje obdobně, jako na ostatních realitních serverech. Vytopování posune nabídku na horní pozice a nabídka získá označení TOPovaný inzerát. TOPovat inzerát lze v administračním rozhraní a nově i pomocí Vašeho realitního softwaru.
  2. TOPování za více kreditů (50, 90, 150, 190) bude umožněno pouze do 1. listopadu 2019, kdy bude tato možnost odstraněna. Vytopovaný inzerát o svoji garanci zobrazení nepřijde, pouze nebude od tohoto data možné provést TOPování na předních pozicích starým způsobem, tedy s garancí zobrazení.
  3. Nově bude od 1. října 2019 možné využít kredity na nákup fixních pozic s garancí exkluzivního zobrazení Vaší nabídky/nabídek. Mezi tyto pozice bude patřit nabídka regionu a makléř regionu ve výpisech nemovitostí. Zcela nově budeme nabízet také pozice ve widgetech na úvodní stránce (Home Page) centrum.cz, volny.cz, atlas.cz. Ceník nových služeb je již k dispozici ke stažení zde.
  4. Zakoupené kredity mají platnost 12 měsíců od připsání. Kredity, které jsou starší více než 12 měsíců, expirují k 31. říjnu 2019. Doporučujeme Vaše kredity zakoupené před delší dobou včas vyčerpat.