Aktuální změny v TOPování a připravované novinky RealityMIX.cz

Přinášíme informace k plánovaným změnám v topování a přehled nových produktů od 1. 10. 2019.

  1. Nově umožňujeme TOPování za 2 kredity. Nová varianta TOPování funguje obdobně, jako na ostatních realitních serverech. Vytopování posune nabídku na horní pozice a nabídka získá označení TOPovaný inzerát. TOPovat inzerát lze v administračním rozhraní a nově i pomocí Vašeho realitního softwaru.
  2. TOPování za více kreditů (50, 90, 150, 190) bude umožněno pouze do 1. listopadu 2019, kdy bude tato možnost odstraněna. Vytopovaný inzerát o svoji garanci zobrazení nepřijde, pouze nebude od tohoto data možné provést TOPování na předních pozicích starým způsobem, tedy s garancí zobrazení.
  3. Nově bude od 1. října 2019 možné využít kredity na nákup fixních pozic s garancí exkluzivního zobrazení Vaší nabídky/nabídek. Mezi tyto pozice bude patřit nabídka regionu a makléř regionu ve výpisech nemovitostí. Zcela nově budeme nabízet také pozice ve widgetech na úvodní stránce (Home Page) centrum.cz, volny.cz, atlas.cz. Ceník nových služeb je již k dispozici ke stažení zde.
  4. Zakoupené kredity mají platnost 12 měsíců od připsání. Kredity, které jsou starší více než 12 měsíců, expirují k 31. říjnu 2019. Doporučujeme Vaše kredity zakoupené před delší dobou včas vyčerpat.

Drobné úpravy importního rozhraní
Rádi bychom Vás informovali o drobných změnách v dokumentaci pro importní rozhraní.

18. 05. 2020

Trh se mění a RealityMIX reaguje
Vzhledem k současnému stavu, jsme k inzerátům přidali tlačítko nabídnout cenu. Uživatelé RealityMIXu ho můžou od dněšního dne používat.

02. 04. 2020

Hostitelé platformy Airbnb a obdobných služeb jsou kvůli COVID-19 v potížích.
Momentálně nikdo nedokáže odhadnout, jak dlouho bude zákaz cestování trvat. Hostitelé služeb typu Airbnb logicky začnou situaci řešit, protože v opačném případě budou muset odepsat nemalé ztráty.

25. 03. 2020

Společně to zvládneme, jsme v tom s Vámi!
Vážení obchodní partneři,

jsme si vědomi složitosti situace, v které se momentálně nacházíme, a proto jsme pro Vás připravili balíček opatření.

19. 03. 2020

Skupina Prima nabízí v HbbTV katalog nemovitostí RealityMIX
FTV Prima přináší jako první televizní skupina v ČR aktuální nabídku nemovitostí na platformě HbbTV. Diváci si tak mohou z pohodlí svého gauče prohlížet katalog nemovitostí na největší obrazovce v domácnosti. V aplikaci se jim zobrazí nejen fotografie, dispozice bytu, cena popis nemovitosti, ale také její energetická třída. Nechybí přímý kontakt na makléře. Pro rychlejší vyhledávání mohou zájemci procházet i zadané kategorie – byty, chaty a chalupy či pronájem komerčních prostor v Praze.

23. 01. 2020